0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Bulgarca Tercüme

Bulgarca Tercüme

 

Bulgarca Bulgaristan’ın resmi dilidir. Bulgarca-Türkçe tercüme ve Türkçe-Bulgarca tercüme işlemleriniz Üniversitelerin Bulgar Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun alanında uzman noter yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır.

 

Bulgarca Yeminli Tercüme

Bulgarca tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Bulgaristan’a giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Bulgarcaya tercüme veya Bulgarcadan Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı bulgarca tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Bulgarca Tercüme Ankara

 

Bulgarca tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Bulgarca tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Bulgarca tercüme için daima hizmetinizdedir.


İlgili aramalar:

Bulgarca tercüme
Bulgarca tercüme ankara
Bulgarca tercüman ankara
Bulgarca tercüme istanbul
Ankara bulgarca tercüme

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®