0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Çekçe Tercüme

Çekçe Tercüme

 

Çekçe Çek Cumhuriyeti’nin resmi dilidir. Çekçe-Türkçe tercüme ve Türkçe-Çekçe tercüme işlemleriniz Üniversitelerin Çek Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun alanında uzman noter yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır.

 

Çekçe Yeminli Tercüme

 

Çekçe tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Çek Cumhuriyeti’ne giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Çekçeye tercüme veya Çekçeden Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Çekçe tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Çekçe Tercüme Ankara

 

Çekçe tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Çekçe tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Çekçe tercüme için daima hizmetinizdedir.


İlgili aramalar:

Çekçe tercüme
Çekçe tercüme ankara
Çekçe tercüman ankara
Çekçe tercüme istanbul
Ankara çekçe tercüme

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®