0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Çince Tercüme

 

Çince Tercüme

 

Çince Çin Hal Cumhuriyeti’nin resmi dilidir. Çince -Türkçe tercüme ve Türkçe- Çince tercüme işlemleriniz Üniversitelerin Sinoloji veya Çince Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun alanında uzman noter yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır.

 

Çince Yeminli Tercüme  

Çince tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Çin Halk Cumhuriyeti’ne giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Çinceye tercüme veya Çinceden Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Çince tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Çince Tercüme Ankara

 

Çince tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Çicne tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

"İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Çince tercüme için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®