0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Danca Tercüme

Danca Tercüme

 

Danca Danimarka’nın resmi dilidir. Danca -Türkçe tercüme ve Türkçe- Danca tercüme işlemleriniz anadili Danca olan veya Danca üzerine ihtisas yapmış uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

Danca Yeminli Tercüme

Danca tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Danimarka’ya giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Dancaya tercüme veya Dancadan Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Danca tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Danca Tercüme Ankara 

 

Danca tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Danca tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Danca tercüme için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®