0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Farsça Tercüme

Farsça Tercüme

 

Farsça İran’ın resmi dilidir. Farsça -Türkçe tercüme ve Türkçe- Farsça tercüme işlemleriniz Üniversitelerin Fars Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, ana dili Farsça olan veya Farsçayı ana dili gibi bilen uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

Farsça Yeminli Tercüme

 

Farsça tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den İran’a giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Farsçaya tercüme veya Farsçadan Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Farsça tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

Farsça Tercüme Ankara

 

Farsça tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Farsça tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Farsça tercüme için daima hizmetinizdedir.


İlgili aramalar:

Farsça tercüme
Farsça tercüme ankara
Farsça tercüman ankara
Farsça tercüme istanbul
Ankara farsça tercüme

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®