0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Fransızca Tercüme

Fransızca Tercüme

 

Fransızca Türkçe tercüme ve Türkçe Fransızca tercüme işlemleriniz seçkin Üniversitelerin Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun, Fransızcayı yazılı/sözlü aktif olarak kullanan, alanında uzman yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
Fransızca yeminli tercüman olarak çalışanlarımız öğrenim gördükleri süre içerisinde birçok farklı dalda eğitim almışlardır. Bu dallar yazılı çeviri ve sözlü çeviri olmak üzere ikiye ayrılır; Fransızca tıbbi çeviri, Fransızca teknik çeviri, Fransızca edebi çeviri, Fransızca hukuk çevirisi, Fransızca simultane tercüme ve Fransızca ardıl çeviri vb.

Fransızcaya çevrilecek veya Fransızcadan Türkçeye çevrilecek belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede tarafınıza aynı formatta teslim edilir. Fransızca tercüme edilecek evraklardan 15 sayfaya kadar olanlar bir gün sonra teslim edilir. Ankara yanında İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerimizden gelen
Fransızca tercüme taleplerine de yanıt veriyoruz. Ankara dışındaki bir müşterimiz olmanız durumunda yeminli tercüme veya noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz kurye ya da e-posta vasıtasıyla gönderilir.

Evraklarınızda herhangi bir kusur ya da eksiklik olmadan istenilen yere zamanında teslim etmeniz için Elsa Tercüme kalitesine güvenebilirsiniz.

Türkiye`nin neresinde olursanız olun "İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Merkezi her türlü fransızca tercüme işlemi için daima hizmetinizdedir.

İlgili aramalar:
Fransızca tercüme ankara
Fransızca tercüman ankara
Ankara fransızca tercüme
Fransızca tercüme istanbul
 
"İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Merkezi daima hizmetinizdedir.
 
Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®