0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Gürcüce Tercüme

Gürcüce Tercüme

 

Gürcüce Gürcistan’ın resmi dilidir. Gürcüce -Türkçe tercüme ve Türkçe- Gürcüce tercüme işlemleriniz Üniversitelerin Üniversitelerin Gürcü Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, ana dili Gürcüce olan veya Gürcüceyi ana dili gibi bilen ve piyasada aktif olarak kullanan, alanında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

Gürcüce Yeminli Tercüme

Gürcüce tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Gürcistan’a giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Gürcüceye tercüme veya Gürcüceden Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Gürcüce tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Gürcüce Tercüme Ankara

 

Gürcüce tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Gürcüce tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Gürcüce tercüme için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®