0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Hakkımızda

 ELSA TERCÜME MERKEZİ 2005 yılında kurulmuş olan saygın ve güvenilir bir şirkettir. ELSA TERCÜME MERKEZİ olarak üstlendiğimiz tüm işlerde azami sorumluluk taşımaktayız. Sizin için zamanın ve gizlilik ilkesinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. ELSA TERCÜME MERKEZİ olarak bizler çevri piyasasında değişimi kovalıyor, kaliteyi yükseltmeyi amaçlıyoruz. Alanında uzman tercümanlarımızın tamamlamış olduğu projeleri ayriyeten bizzat gözden geçirmekteyiz. Bu sayede hata riskini en aza indirerek daha profesyonel ve kaliteli hizmet sağlıyoruz.
Firmamızın yetkilileri ve çalışanları, ağırlıklı olarak üniversitelerin (Hacettepe, Bilkent, Boğaziçi) Mütercim-Tercümanlık bölümümden mezun yeterince deneyimli yeminli mütercim-tercümanlardır.

Kuruluşumuzdan bu yana birçok resmi kuruma, uluslararası firmaya ve bireysel müşterilerimize her dilde ve her konuda hizmet vermekteyiz. Gerek yazılı gerek sözlü çeviri hizmetlerinde sizlere verdiğimiz güven ve gizlilik doğrultusunda büyük projelere imza atmaktayız. Branşlarında uzman kadrolarımızla zamanında doğru ve güvenilir hizmet vermek esas amacımızdır.

Bugüne dek; hukuk, tıp, teknik, ekonomi, bilgisayar, bilişim, muhasebe, ticaret, bankacılık, mühendislik, eğitim, sanat, reklam, tez, vb. alanlardaki birçok tercüme hizmetini başarı ile gerçekleştirdik.

ELSA TERCÜME olarak misyonumuz, gelişen teknoloji ile birlikte kusursuz hizmet vermektir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®