0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Hırvatça Tercüme

Hırvatça Tercüme

 

Hırvatça Hırvatistan’ın resmi dilidir.  Hırvatça Türkçe tercüme ve Türkçe Hırvatça tercümeleriniz Üniversitelerin Hırvat Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, ana dili Hırvatça olan veya Hırvatçayı ana dili gibi bilen ve piyasada aktif olarak kullanan, alanında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

Hırvatça Yeminli Tercüme

 

Hırvatça tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Hırvatistan’a giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Hırvatçaya tercüme veya Hırvatçadan Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Hırvatça tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Hırvatça Tercüme Ankara

 

Hırvatça tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Hırvatça tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Hırvatça tercüme için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®