0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme

 

İngilizce Türkçe tercüme ve Türkçe İngilizce tercüme işlemleriniz seçkin Üniversitelerin (Hacettepe, Bilkent, Boğaziçi) İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun, İngilizceyi ana dili gibi bilen ve piyasada yazılı veya sözlü aktif olarak kullanan, alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız ve bizzat firma yetkililerimiz tarafından yapılmaktadır.
Tercüme edilecek belgeler veya dosyalar içerikleri ve konuları itibarıyla birbirinden farklı olduğundan, tercüme kalitesi noter onaylı tercüme edilecek resmi belgelerden (örn; nüfus kayıt örneği, ehliyet, tapu, evlilik cüzdanı, sabıka kaydı, pasaport, kimlik, ikametgah, öğrenci belgesi, diploma vb.) ziyade İngilizce teknik tercüme, İngilizce hukuki tercüme, İngilizce tıbbi tercüme, akademik çeviri, edebi çeviri, yazılım çevirisi, reklam ve katalog çevirisi gibi içerik bakımından daha zengin ve zorlayıcı alanlarda belli olur.

Örneğin bir sözleşme veya şartname tercümesi ile bir kullanım kılavuzu tercümesi arasında çok fark vardır. Kullanılan dil ve anlatım biçimi birbirinden tamamen farklıdır. Bu yüzden herkes her tercümeyi yapamaz. Alan itibarıyla daha ön plana çıkılan  bir dal mutlaka vardır. Hukuki tercüme alanında iyi olan bir tercüman tıbbi tercüme veya edebi tercüme konusunda o kadar da iyi olamayabilir. Bu nedenle söz konusu dallarda yapılacak tercümeler ancak ve ancak ön inceleme yapıldıktan sonra, konuya hakim tercümanlar tarafından yapılmalıdır.


İngilizce tercüme işlerinizle ilgili yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önceden önüne geçmek için Elsa Tercüme kalitesine güvenebilirsiniz. Zira alanlara göre tahsis etmiş olduğumuz tercümanlarımız zaten sürekli o alanda ağırlıklı olarak İngilizce tercüme, ingilizce tercüme yaptığından metinlerin kolayca üstesinden gelebilmektedirler. Buna ilaveten yeminli tercüman olan firma yetkililerimiz de yapılan tüm tercümeleri detaylı bir şekilde bizzat kontrol etmektedirler. Bu sayede siz değerli müşterilerimize mümkün olan en kusursuz tercümeyi garanti ediyoruz.

İngilizcede hizmet verdiğimiz tercüme işlemlerini ana başlığıyla iki şekilde sıralayabiliriz:
Ankara içi ve Ankaradışı noter onaylı İngilizce tercüme, noterin gerekmediği durumlarda ise İngilizce yeminli tercüme. Ankara dışında İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin yanında Türkiye`nin her yerine İngilizce tercüme hizmeti sağlıyoruz.

İlgili aramalar:
İngilizce tercüme ankara
İngilizce tercüme istanbul
Ankara ingilizce çeviri
Ankara ingilizce tercüme

Ankara dışında bulunan müşterilerimiz için gerekli noter ve apostil işlemlerini de yürüterek evrakları kargo ile gönderiyoruz. Bunun için Türkiye`nin neresinde olursanız olun "İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan  Elsa Tercüme Bürosu her türlü İngilizce tercüme için daima hizmetinizdedir.
Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®