0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

İspanyolca Tercüme

İspanyolca Tercüme

 

İspanyolca İspanya’nın resmi dilidir.  İspanyolca-Türkçe tercüme ve Türkçe-İspanyolca tercüme işlemleriniz Üniversitelerin İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, İspanyolca üzerine ihtisas yapmış, İspanyolcayı ana dili gibi bilen ve piyasada aktif olarak kullanan, alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

İspanyolca Yeminli Tercüme

 

İspanyolca tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den İspanya’ya giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden İspanyolcaya tercüme veya İspanyolcadan Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı İspanyolca tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

İspanyolca Tercüme Ankara

 

İspanyolca tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara İspanyolca tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü İspanyolca tercüme için daima hizmetinizdedir.


İlgili aramalar:

İspanyolca tercüme
İspanyolca tercüme ankara
İspanyolca tercüman ankara
Ankara ispanyolca tercüme
İspanyolca tercüme istanbul

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®