0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Korece Tercüme

Korece Tercüme

 

Korece Kore’nin resmi dilidir.  Korece Türkçe tercüme ve Türkçe Korece tercüme işlemleriniz Üniversitelerin Kore Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Korece üzerine Kore` de ihtisas yapmış, Koreceyi ana dili gibi bilen ve piyasada aktif olarak kullanan, alanında uzmanlaşmış yeminli tercüman tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

Korece Yeminli Tercüme

 

Korece tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Kore’ye giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Koreceye tercüme veya Koreceden Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Korece tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Korece Tercüme Ankara

 

Korece tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Korece tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Korece tercüme için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®