0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Makedonca Tercüme

Makedonca Tercüme

 

Makedonca Makedonya’nın resmi dilidir.  Makedonca Türkçe tercüme ve Türkçe Makedonca tercüme işlemleriniz Makedonca üzerine ihtisas yapmış, Makedoncayı ana dili gibi bilen ve piyasada aktif olarak kullanan, alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

Makedonca Yeminli Tercüme

 

Makedonca tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Makedonya’ya giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Makedoncaya tercüme veya Makedoncadan Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Makedonca tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir. 

 

Makedonca Tercüme Ankara

 

Makedonca tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Makedonca tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Makedonca tercüme için daima hizmetinizdedir.


İlgili aramalar:
Makedonca tercüme
Makedonca tercüme ankara

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®