0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Osmanlıca Tercüme

Osmanlıca Tercüme

 

Osmanlıca Türkçe tercüme ve Türkçe Osmanlıca tercüme işlemleriniz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Osmanlıca üzerine ihtisas yapmış, Osmanlıcayı çok iyi bilen ve alanında uzmanlaşmış yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

 

Osmanlıca tercüme Osmanlı Devletinin hakimiyet gösterdiği bugünkü ilgili ülkelerde ve Türkiye’de işlem görmektedir. Eski zamandan kalma Osmanlıca sahiplik belgeleri, tapu belgeleri, her türlü resmi belge gibi evrakların günümüzde anlaşılması ve işlem görmesi için günümüz Türkçesine çevirilerinin yapılması gerekmektedir. Türkçeden Osmanlıcaya çeviri yönü işlevini kaybetmiştir. Yalnızca Osmanlıcadan Türkçeye çeviri yapılmaktadır. Genellikle eski tapu belgeleri günümüzde pay veya hak sahiplerinin belirlenmesinde kullanılmak üzere Türkçeye tercüme edilmektedir. Bu konuda uzman tercüman kadromuz mevcut olup eski belgelerinizi gerektiği gibi Türkçeye tercüme edebilmekteyiz.

 

Osmanlıca tercüme fiyatları konusunda firmamızın rekabetçi fiyatlarını öğrenmeden tercüme yaptırmayınız. 

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Osmanlıca tercüme için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®