0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Özbekçe Tercüme

Özbekçe Tercüme

 

Özbekçe Özbekistan’ın resmi dilidir. Özbekçe Türkçe tercüme ve Türkçe Özbekçe tercüme işlemleriniz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özbekçe üzerine ihtisas yapmış veya ana dili Özbekçe olan veya Özbekçeyi ana dili gibi bilen ve alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

Özbekçe Tercüme Özbekistan’dan ülkemize gelen öğrencilerin veya işadamlarının yanında bulundurmaları gereken ilgili evrakların Türkçeye çevirisidir. Burada evllik yapmak üzere ülkemize gelen vatandaşların bekarlık, doğum belgesi gibi belgelerinin türkçeye çevirisi gerekmektedir. Aynı şekilde Özbekistan’da bulunan bir resmi kuruluşun temsilciliğinin ülkemizde açılması için ilgili resmi belgelerinin yine Türkçeye tercüme edilip gerekirse noterden onaylatılması gereklidir. Tüm bu süreçlerde Ankara Özbekçe tercüme bürosu olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ve birikimle işlemlerinizin bizimle ilgili kısmını titizlikle ve mümkün olduğunca hızla çözmeye gayret göstermekteyiz.

 

Özbekçe tercüme fiyatları konusunda firmamızın sunmuş olduğu rekabetçi fiyat avatnajlarını görmeden çeviri yaptırmayınız.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Özbekçe tercüme için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®