0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Portekizce Tercüme

Portekizce Tercüme

 

Portekizce Portekiz’in resmi dilidir.  Portekizce Türkçe tercüme ve Türkçe Portekizce tercüme işlemleriniz Portekizce üzerine ihtisas yapmış, Portekizceyi ana dili gibi bilen ve piyasada aktif olarak kullanan, alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

Portekizce Yeminli Tercüme

 

Portekizce tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Portekiz’e giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Portekizceye tercüme veya Portekizceden Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Portekizce tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir. 

 

Portekizce Tercüme Ankara

 

Portekizce tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Portekizce tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Portekizce tercüme için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®