0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Romence Tercüme

Romence Tercüme

 

Romence Romanya’nın resmi dilidir.  Romence Türkçe tercüme ve Türkçe Romence tercüme işlemleriniz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Romence üzerine ihtisas yapmış veya ana dili Romence olan veya Romenceyi ana dili gibi bilen ve alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

Romence Yeminli Tercüme

 

Romence tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Romanya’ya giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Romenceye tercüme veya Romenceden Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Romence tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir. 

 

Romence Tercüme Ankara

 

Romence tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Romence tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Romence tercüme için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®