0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Rusça Tercüme

Rusça Tercüme

 

Rusça Türkçe tercüme ve Türkçe Rusça tercüme işlemleriniz Üniversitelerin Rus Dili ve Edebiyatı bölümü ile Rusça Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun, Rusça üzerine ihtisas yapmış, Rusçayı ana dili gibi bilen ve piyasada aktif olarak kullanan, alanında uzmanlaşmış yeminli tercüman kadromuz tarafından yapılmaktadır. 

 

Rusça tercüme ihtiyaçları  Türkiye ile Rusya arasındaki yoğun ticaret hacminden dolayı özellikle inşaat ve gıda sektöründe gerçekleşen ticari ilişkilerde gündeme gelmektedir. Bunun yanı sıra iki ülke arasındaki vizelerin kalkmasından dolayı turistik amaçlı geziler de arttığından bireysel müşterilerin de bu noktada ihtiyaçları doğmaktadır. Ülkelere giriş çıkışların sorunsuz yapılabilmesi için gerekli yasal süreçlerin tamamlanması bakımından tercümeler yeminli tercüman ve noter tarafından onaylandıktan sonra konsolosluğa ibraz edilmek üzere gönderilir.
 

Bu noktada, Elsa Tercüme, Rusça yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak karşılar. Şirketlerin ihale süreçlerinde, yapılan sözleşme bakımından Rusça hukuki tercüme ve teknik şartname bakımından Rusça teknik tercüme söz konusu olmaktadır. Ayrıca gerekli görüşmeler esnasında Rusça simultane çeviri veya ardıl çeviri  ihtiyacı da sıkça gündeme gelmektedir. Buna yönelik olarak sözlü çeviri ihtiyaçlarınızı da özenli bir şekilde uygun fiyatlara karşılamaktayız. Fabrika gezilerinde veya iş toplantılarında sözlü Rusça tercüman tedarik etmekteyiz. 

 

Rusça Tercüme Ankara

 

Ankara Rusça Tercüme Bürosu olarak mümkün olan en hızlı şekilde en kaliteli ve uygun fiyatlara rusça tercüme hizmeti sunuyoruz. 

Rusça tercüme fiyatları konusunda ise firmamız oldukça rekabetçi bir politika izleyerek avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Hız ve kalitenin uygun fiyat politikasıyla birleşmesi neticesinde Elsa Tercüme sizin için en ideal çözüm merkezi olmaktadır. 

Ankara dışında İstanbul, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde bulunan kurumsal ve münferit müşterilerimizin gerekli çeviri işlemlerini yaptıktan sonra belgeler isteğe göre kurye ya da e-posta ile teslim edilir.

İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü rusça tercüme için daima hizmetinizdedir.

İlgili aramalar:
Rusça tercüme ankara
Rusça tercüme istanbul
Rusça tercüman ankara

 

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®