0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Sırpça Tercüme

Sırpça Tercüme

 

Sırpça Türkçe tercüme ve Türkçe Sırpça tercüme işlemleriniz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sırpça üzerine ihtisas yapmış, Sırpçayı ana dili gibi bilen ve alanında uzmanlaşmış yeminli tercüman tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır. 

 

Sırpça Yeminli Tercüme

 

Sırpça tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Sırbistan’a giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Sırpçaya tercüme veya Sırpçadan Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Sırpça tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir. 

 

Sırpça Tercüme Ankara

 

Sırpça tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Sırpça tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Sırça tercüme için daima hizmetinizdedir.İlgili aramalar:
Sırpça tercüme
Sırpça tercüme ankara
Sıprça tercüman ankara
Ankara sıprça tercüme

 

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®