0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Slovakça Tercüme

Slovakça Tercüme

 

Slovakça Slovakya Cumhuriyeti’nin resmi dilidir. Slovakça -Türkçe tercüme ve Türkçe- Slovakça tercüme işlemleriniz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Slovakça üzerine ihtisas yapmış, Slovakçayı ana dili gibi bilen ve alanında uzman noter yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır.

 

Slovakça Yeminli Tercüme

 

Slovakça tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Slovakya Cumhuriyeti’ne giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Slovakçaya tercüme veya Slovakçadan Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Slovakça tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Slovakça Tercüme Ankara

 

Slovakça tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Slovakça tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Slovakça tercüme için daima hizmetinizdedir.

İlgili aramalar:

Slovakça tercüme
Slovakça tercüme ankara
Slovakça tercüman ankara
Ankara slovakça tercüme

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®