0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Slovence Tercüme

Slovence Tercüme

 

Slovence Slovenya Cumhuriyeti’nin resmi dilidir. Slovence -Türkçe tercüme ve Türkçe- Slovence tercüme işlemleriniz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Slovence üzerine ihtisas yapmış, Slovenceyi ana dili gibi bilen ve alanında uzmanlaşmış yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır.

 

Slovence Yeminli Tercüme

 

Slovence tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Slovenya Cumhuriyeti’ne giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Slovenceya tercüme veya Slovenceden Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Slovence tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Slovence Tercüme Ankara

 

Slovence tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Slovence tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Slovence tercüme için daima hizmetinizdedir.İlgili aramalar:

Slovence tercüme
Slovence tercüme ankara
Slovence tercüme istanbul
Ankara slovence tercüme

 

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®