0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Tercüme Bürosu Ankara

Tercüme Bürosu Ankara

 

Elsa Tercüme sadece Ankara sınırlarında değil Türkiye`nin her yerine  yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Yalnızca tercümesi istenen evraklara herhangi bir kaşe veya imzaya gerek yoktur. Ancak yeminli tercüme olmasını istediğiniz evrakları kaşeleyip imzaladıktan sonra ister kargo yoluyla ister e-posta yoluyla siz müşterilerimize gönderiyoruz. Ankara`dan yapılması gereken bir onay söz konusuysa ve siz Ankara dışında iseniz gerekli noter, apostil, dış işleri veya konsolosluk onaylarını yaptırıp yine evraklarınızı kargo yoluyla sizlere iletiyoruz.

 

Pasaport yenileme, doğum, evlilik, boşanma gibi işlemlerin kolayca yapılabilmesi için İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerimizde çoğu ülkelerin konsoloslukları mevcuttur ancak bu konsolosluklarda yapılacak onayların yetmeyip onay işleminin Ankara`daki büyükelçiliklerden yapılması gerektiği durumlar da söz konusu olabilmektedir. Örneğin yurt dışında şirket tescil işlemleri için bu gereklidir. Bu durumda biz tercüme bürosu ankara olarak gerekli yardımı siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Evrakları size gönderirken yapılan onay masraflarına dair makbuzları da birlikte gönderiyoruz.


Tüm bu işlemlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak yapılması için Elsa Yeminli Tercüme Bürosu`na güvenebilirsiniz.


"İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü yeminli tercüme işlemi için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2023 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®