0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Tercüme İstanbul

Tercüme İstanbul 

 

Ankara merkezli firmamız Türkiye`nin her yerine hizmet sunmaktadır. Ankara dışında ise önce İstanbul gelmektedir. Her türlü çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik bizimle güvenle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Tercüme işin mahiyetinden dolayı mail yoluyla dosyaların gönderilip alınabilmesinden dolayı il sınırlarının ötesine geçmek şöyle dursun ülke sınırlarının da ötesine geçmektedir. Nitekim Avrupa, Asya, Afrika ve Uzak doğu merkezli müşterilerimiz de mevcuttur.  

 

Tercüme Bürosu İstanbul

 

Yapılan çevirilerin bazı durumlarda onaylı olmaları istenmektedir. Bu durumda ilgili onayları yaptıktan sonra evrakları hızlı kurye ile bir gün içinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun size teslim ediyoruz. Benzer şekilde diğer illerden gelen evrakların elçilik onayı bazı durumlarda yalnızca Ankara'dan yapılabilmekte ve bu yolla kabul görmektedir. Tam da bu noktada müşterilerimize kusursuz hizmet sağlıyoruz. Sizina dınıza onay işlemlerini biz takip ediyoruz gerekirse elçilik onayını ve ibrazını da biz yapıyoruz. 


Tercüme İstanbul merkezli çalıştığımız başlıca yaygın diller şöyledir; İngilizce tercüme İstanbul, Almanca tercüme İstanbul, Fransızca tercüme İstanbul, italyanca tercüme İstanbul, Rusça tercüme İstanbul, Arapça tercüme İstanbul..

 

"İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®