0 (312) 419 00 02

Fransızca Tercüme – Fransızca Tercüme Ankara- Fransızca Tercüme İstanbul

Fransızca Türkçe tercüme ve Türkçe Fransızca tercüme işlemleriniz seçkin Üniversitelerin Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun, Fransızcayı yazılı/sözlü aktif olarak kullanan, alanında uzman yeminli mütercim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Fransızca yeminli tercüman olarak çalışanlarımız öğrenim gördükleri süre içerisinde birçok farklı dalda eğitim almışlardır. Bu dallar yazılı çeviri ve sözlü çeviri olmak üzere ikiye ayrılır; Fransızca tıbbi tercüme, Fransızca teknik tercüme, Fransızca edebi çeviri, Fransızca hukuki tercüme, Fransızca simultane tercüme ve Fransızca ardıl çeviri vb.

Fransızcaya çevrilecek veya Fransızcadan Türkçeye çevrilecek belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede tarafınıza aynı formatta teslim edilir. Fransızca tercüme edilecek evraklardan 15 sayfaya kadar olanlar bir gün sonra teslim edilir. Ankara yanında İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerimizden gelen Fransızca tercüme taleplerine de yanıt veriyoruz. Ankara dışındaki bir müşterimiz olmanız durumunda yeminli tercüme veya noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz kurye ya da e-posta vasıtasıyla gönderilir.

Evraklarınızda herhangi bir kusur ya da eksiklik olmadan istenilen yere zamanında teslim etmeniz için Elsa Tercüme kalitesine güvenebilirsiniz.
 
"İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu daima hizmetinizdedir.
@copyright Elsa Tercüme 2012
 Adres: Şehit Adem Yavuz Sok. (YKM arkası) 4/2 Kızılay/ANKARA Telefon: 0(312) 419 00 02-03 Faks: 0(312) 419 00 01 Msn: elsatercume@hotmail.com E-posta: elsa@elsatercume.com
Google Seo Danışmanlık