0 (312) 419 00 02

Rusça Tercüme - Rusça Tercüme Ankara - Rusça Tercüme İstanbul

 
Rusça Türkçe tercüme ve Türkçe Rusça tercüme işlemleriniz Üniversitelerin Rus Dili ve Edebiyatı bölümü ile Rusça Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun, Rusça üzerine ihtisas yapmış, Rusçayı ana dili gibi bilen ve piyasada aktif olarak kullanan, alanında uzmanlaşmış rusça yeminli tercüman tarafından yapılmaktadır.

Rusça tercüme ihtiyaçları  Türkiye ile Rusya arasındaki yoğun ticaret hacminden dolayı özellikle inşaat ve gıda sektöründe yapılan ihalelerde gündeme gelmektedir. Bunun yanısıra iki ülke arasındaki vizelerin kalkmasından dolayı turistik amaçlı geziler de arttığından bireysel müşterilerin de bu noktada ihtiyaçları doğmaktadır. Ülkelere giriş çıkışların sorunsuz yapılabilmesi için gerekli yasal süreçlerin tamamlanması bakımından tercümeler yeminli tercüman ve noter tarafından onaylandıktan sonra konsolosluğa ibraz edilmek üzere gönderilir.
 
Bu noktada, Elsa Tercüme, rusça yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme ihtiyaçlarını zamanında, eksiksiz olarak karşılar. Şirketlerin ihale süreçlerinde, yapılan sözleşme bakımından rusça hukuki tercüme ve teknik şartname bakımından rusça teknik tercüme söz konusu olmaktadır. Ayrıca gerekli görüşmeler esnasında rusça simultane çeviri veya ardıl çeviri  ihtiyacı da sıkça gündeme gelmektedir. Buna yönelik olarak sözlü çeviri ihtiyaçlarınızı da özenli bir şekilde uygun fiyatlara karşılamaktayız. 

Ankara dışında İstanbul, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde bulunan kurumsal ve münferit müşterilerimizin gerekli çeviri işlemlerini yaptıktan sonra belgeler isteğe göre kurye ya da e-posta ile teslim edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun "İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu daima hizmetinizdedir.
@copyright Elsa Tercüme 2012
 Adres: Şehit Adem Yavuz Sok. (YKM arkası) 4/2 Kızılay/ANKARA Telefon: 0(312) 419 00 02-03 Faks: 0(312) 419 00 01 Msn: elsatercume@hotmail.com E-posta: elsa@elsatercume.com
Google Seo Danışmanlık