0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Ukraynaca Tercüme

Ukraynaca Tercüme

 

Ukraynaca Ukrayna Cumhuriyeti’nin resmi dilidir. Ukraynaca -Türkçe tercüme ve Türkçe- Ukraynaca tercüme işlemleriniz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ukraynaca üzerine ihtisas yapmış, Ukraynacayı ana dili gibi bilen ve alanında uzmanlaşmış yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tercümanlarımız tarafından konsolosluk işlemlerinde gerekli olan tüm evraklarınız eksiksiz olarak yapılır.

 

Ukraynaca Yeminli Tercüme

 

Ukraynaca tercüme Üniversiteler arası öğrenci değişim programları gereğince Türkiye’den Ukrayna’ya giden öğrencilerin diplomaları, transkriptleri, apostilli sabıka kayıtları, koordinatörlüklerce verilen varsa hibe veya burs belgelerinin çevirilerinde gereklidir. Yine evlilik işlemlerinde gerekli bekarlık belgeleri, doğum belgeleri vs. Türkçeden Ukraynacaya tercüme veya Ukraynacadan Türkçeye tercüme edilir. Belgelerin Konsolosluklarda kabulü için noter onaylı Ukraynaca tercüme gereklidir. Çeviri yapıldıktan sonra evraklar müşteri tarafından veya istenirse bizim tarafımızdan noterden onaylatılarak müşteriye takdim edilir ve daha sonra elçiliğe ibraz edilir.

 

Ukraynaca Tercüme Ankara

Ukraynaca tercüme fiyatları konusunda rekabetçi fiyatlara mümkün olan en hızlı ve kaliteli çeviri için firmamızla doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Ankara Ukraynaca tercüme bürosu için kolay erişilebilir bir noktada bulunan firmamız işlemlerinizin kolay ve hızlı yürümesi bakımından sizin güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

 

“İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Bürosu her türlü Ukraynaca tercüme için daima hizmetinizdedir.



İlgili aramalar:

Ukraynaca tercüme
Ukraynaca tercüme ankara
Ankara ukraynaca tercüme
Ukraynaca tercüme istanbul
Ukraynaca tercüman ankara

Elsa Tercüme 2021 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®