0 (312) 419 00 02 - elsa@elsatercume.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Plus
  • Linkedin

Web Sitesi Tercümesi

 

Web sitesi çevirisi basit gibi görünse de farklı sektörleri içinde barındırdığından yine diğer tercüme türlerine girmektedir. Bu yüzden göründüğü kadar basit değildir. Her sitenin ayrı özelliği olduğundan yapılan çevirilerin de bu özelliklere uygun olarak sunulması gerekmektedir. Kimi sitelerde ürün detaylarından, kimilerinde hizmet şartlarından ve hizmet politikalarından, yapılan işlerden, sunulan hizmetlerden, kimi sitelerde sektörle ilgili kanun, yönetmelik veya mevzuatlardan söz edilmektedir. Dolayısıyla firmanın faaliyet gösterdiği sektöre göre site içeriği de değişiklik göstermektedir. Bundan ötürü web sitesi çevirisi bazen tıbbi çeviri, bazen hukuki çeviri bazen de teknik çeviri dalına girebilir.


Bizler tüm bu alanlarda yetkin olduğumuzdan her türlü web siteniz en uygun üslupla teknik detaylar göz önünde bulundurularak çevrilir. Web tasarım formatlarına ve sitenin sektörel alanına uygun olarak  titiz bir çalışma ile gerekli dillerde tercüme hizmeti sunulur.

 

Web sitesi sizin için ticari dünyaya açılan kapıdır, dolayısıyla çevirilerin profesyonel tercümanlar tarafından eksiksiz olarak yapılması gerekir.
Zayıf bir site çevirisi sizin için itibar kaybına neden olabilir. Müşterilerinizin gözünde bu itibar kaybını yaşamak yerine artırmak sizin elinizde. Bunun için ilk bakışta kaliteli bir web sitesi ve mükemmel düzeyde bir çeviri gerekir. Müşterilerinizin sizi daha iyi ve kolay anlaması için çeviri kalitesi bakımından en iyisini kovalamanız gerekmektedir. 

Elsa Tercüme Merkezi olarak bugüne dek sayısız web sitesini onlarca dile çevirmiş olmanın ve çok pozitif geri dönüşler almış olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Sahip olduğumuz engin birikimi henüz bizimle tanışmamış olan değerli müşterilerimizle de en kısa sürede paylaşmak isteriz. 

Çevirisini yaptırmak istediğiniz web sitenize teklif almak için sadece site adını (örnek: www.siteadı.com) bize belirtmeniz yeterli olacaktır. Uzman kadromuz web sitenizdeki metinlerinizi derhal word ortamına aktarıp size en kısa sürede en uygun fiyat teklifini hazırlayacaklardır. 

Hızlı ve kaliteli bir çeviri sürecini daha teklif verme aşamasından itibaren sizlere sunacağımızı garanti ediyoruz. 

Siz de işinizi şansa bırakmayanlardansanız, Elsa Tercüme Merkezi hiç şüphesiz ki sizin için ideal bir çözüm ortağı olacaktır. 


"İyinin İyisi Değil, En İyisi" ilkesiyle çalışan Elsa Tercüme Merkezi her türlü web sitesi tercümesi için daima hizmetinizdedir.

Elsa Tercüme 2023 © All Rights Reserved. | Web Tasarım: Turna Medya Reklam®